top of page
Deguva_Flame_2020.png

JAU

ČIA

New Project (24) (2).png

ATEITIS

Esame vieni pirmųjų Lietuvoje, kurie bendradarbiaudami su Italijos dujų įrangos  ir metrologinių prietaisų gamybos ir pardavimų lydere „Cavagna group” pradedame diegti naujos kartos ultragarsinius išmaniuosius dujų skaitiklius.

Smart Meter Prodigi LPG-Front (1).png

  Ultragarsiniai
 Išmanieji

Skaitikliai

Abstract Futuristic Background

Išmanieji
dujų skaitikliai
padės keisti
dujų vartojimo
įpročius

Smart Meter Prodigi LPG-Front.png

„Cavagna group“ išmanusis ultragarsinis skaitiklis yra pirmasis ir vienintelis pasaulyje dujų skaitiklis, sertifikuotas pagal MPD (Europos matavimo prietaisų direktyva) ir tinkantis visiems suskystintų dujų mišiniams bei gamtinėms dujoms

Dėl didelio sumontuoto ultragarso jutiklio jautrumo šis dujų skaitiklis gali išmatuoti dujų srautą, neatsižvelgdamas į skysčio termodinaminę būseną ir sugeba suvokti net mažiausius srautus. Kadangi jame nėra judančių mechaninių komponentų, jis garantuoja minimalų slėgio nuostolį ir sumažina matavimo paklaidos galimybę

Vienintelė judanti ultragarsinio išmaniojo skaitiklio dalis yra nuotoliniu būdu valdomas elektromagnetinis uždarymo vožtuvas. Ši funkcija leidžia sustabdyti dujų tiekimą nuotoliniu būdu. Tai gelbsti nelaimės atveju – įvykus dujų nuotėkiui ar gaisrui, taip pat, kaip prevencija bandymui sukčiauti.

Cavagna-Group-Corporate-Logo_NEW-500x500

Naujo 
etapo
pradžia

Deguva_White_Flame_2020.png

Atsižvelgdami į mūsų klientų pageidavimus bei pasiūlymus siekiame kuo efektyviau pagerinti teikiamų paslaugų kokybę. Nuo 2021 balandžio mėn. 15d. UAB „Deguva” specialistai pradėjo montuoti ultragarsinius išmaniuosius dujų skaitiklius. Kviečiame rezervuoti Jums patogų skaitiklių įrengimo laiką tel. +370 687 238 62. Darbų grafiką pagal aptarnaujamus rajonus paskelbsime el. paštu ar telefonu ir suderinsime su kiekvienu klientu atskirai.

Vartotojui nereikia tikrinti atvežamo ir išvežamo dujų kiekio balionuose
 

DEG-1-2.jpg

+€

Pagrindinis_Paslaugos_2.png

Mokėkite ne už atvežtas dujas balionuose, o už sunaudotą dujų kiekį m3

Mesura-Metering-Logo-a-cavagna-group-com

Išmaniųjų skaitiklių įdiegimas suteikia tikslaus ir skaidraus atsiskaitymo naudą, o šildymas taps kur kas patogesnis.

bottom of page