Sistemos Schema

schema

Dujų iš Rezervuarų Šildymo Sistemos

Suskystintos naftos dujos – sparčiai populiarėjantis šildymo būdas!

Pagal savo fizines ir degimo savybes SND yra švarus kuras, kuris visiškai sudega ir išskiria gerokai mažiau teršalų nei dauguma kitų degalų.

Šildymas suskystintomis naftos dujomis – tai vienas patogiausių, ekologiškiausių bei ekonomiškiausių šildymo būdų. Jis rekomenduojamas naudoti pramonės sektoriuje, daugiabučių bei individualių namų šildymui, maisto gamybai.

Šildymui suskystintomis naftos dujomis naudojami įvairios paskirties, dažniausiai cilindro formos antžeminiai, požeminiai, nuo 500 iki 200000 litrų talpos rezervuarai, kurie naudojami suskystintų dujų laikymui degalinėse ir terminaluose bei įrengiant šildymo sistemas individualiems namams ir pramoninėms patalpoms.

Mūsų paslaugų spektras

Konsultavimas ir projektavimas – suprojektuojame, paruošiame darbų sąmatą, suderiname projektą su visomis atitinkamomis institucijomis

Įrengimas – įrengiame požeminius arba antžeminius įvairaus tūrio dujų rezervuarus, gaminamus Čekijos Respublikoje ir sertifikuotus pagal ES direktyvą 97/23/EG ir pažymėtus ženklu CE. Klientui pageidaujant, siūlome ir kitus variantus. Sumontuojame šildymo įrangą, pajungiame buitinius ir pramoninius įrenginius. Atvedame dujotiekį, prijungiame prie skirstomųjų dujų tinklų, šiluminių mazgų

Aptarnavimas ir remontas – atliekame rezervuarinės įrangos ir prietaisų techninę priežiūrą, apžiūrą ir remontą

Tiekimas – suskystintas dujas tiekiame specialiais dujas transportuojančiais automobiliais į atokiausius Lietuvos kampelius

Prekyba – siūlome platų dujinių katilų, buitinių ir pramoninių šildytuvų bei visos reikiamos įrangos asortimentą palankiomis kainomis. Siūlome lanksčius atsiskaitymo būdus.

Visą suskystintų dujų tinklą prižiūri dujų avarinės tarnybos specialitai, greitai reaguojantys ir sprendžiantys iškilusias avarines situacijas.