top of page
Sunrays
Dailius_1.jpg

Dailius Šova

Vadovas

Pastaruoju metu aplinka teršiama tiek, kad gamta pati savaime jau negali apsivalyti. Dėl to gamtoje sutrinka nusistovėjusi pusiausvyra, kyla sunkiai sprendžiamos ekologinės problemos, didėja žmonių sergamumas. Iškastinio kuro naudojimas daro žymų neigiamą poveikį žmonijai ir aplinkai.

Suskystintų naftos dujų, kaip dujinio kuro privalumus, jau seniai įvertino Olandija, Italija, Australija, Japonija ir daugelis kitų šalių. Minėtose valstybėse ne tik patalpų šildymui, bet ir automobiliams, motociklams, motorinėms valtims, kilnojamoms elektros stotims, kompresoriams naudojamos suskystintos dujos. Daugelyje miestų, ypatingai turistų lankomose šalyse, privalu, kad viešasis transportas naudotų dujinį kurą. Be to, čia naudojami ir ekonominiai svertai. Visuose minėtuose kraštuose galioja įvairios taršos mokesčio lengvatos dujomis varomo transporto savininkams.

Atsakingas gamtos puoselėjimas yra viena iš žmogiškumo apraiškų, nes tai yra Lietuvos nacionalinė vertybė, neįkainojamas mūsų visų turtas.

Išsaugokime gamtą mūsų vaikams ir vaikaičiams !!!

bottom of page