top of page
Deguva_Flame_2020.png

Granuliniai katilai


 

Šildymas granuliniu katilu – tai pažangus ir ekonomiškas šildymo būdas ir investicija į ateitį. Pasirinkę granulinį katilą, į katilinę galėsite neiti 5–7 dienas: pilnai pripildytas bunkeris ir tinkamai nustatytas režimas garantuos ekonomišką granulių padavimą į katilą, pastovią temperatūrą ir suteiks galimybę Jums kelioms dienoms išvykti šaltuoju metų laiku. Medžio granulėmis kūrenamas granulinis katilas – tai modernus ir šiuolaikiškas pasirinkimas, nes granulių kaina ne ką didesnė nei malkų, o šilumos atidavimas – didesnis, todėl jaukumas ir komfortas garantuotas.

Granulinius katilus sudaro trys pagrindinės dalys: granulių bunkeris, granulių konvejeris bei granulių degiklis. Granuliniai katilai gali būti ir kombinuoti, t. y., kai yra atskira pakura kietam kurui (malkoms). Turėdami kombinuotą granulinį katilą, esate tikras, kad net ir baigiantis granulėms arba gedimo atveju, katilą bus galima užkurti ir tradiciniu būdu. Granuliniai katilai gali būti ir pilnai automatizuoti, kai katilas ne tik automatiškai tiekia granules į pakurą, bet ir pats išsivalo šilumokaitį, šalina pelenus į atskirą konteinerį, automatiškai užsikuria ir užgesta.

Siūlome rinktis iš plataus granulinių katilų asortimento internetu geromis kainomis, o jei turite klausimų arba reikia pagalbos renkantis katilą, susisiekite nurodytais kontaktais: tel. 8–699–61671 arba el. paštu plius@deguva.lt

bottom of page